Warsztat: „Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku” – tym razem on-line

  • Warsztat Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku

Zapraszamy organizacje pożytku publicznego (OPP) do udziału w bezpłatnym warsztacie: „Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku”. Warsztat odbędzie się 5 marca 2021 r. na platformie ZOOM.

W czasie warsztatu:

  • dowiesz się jak wyglądało przekazywanie 1% podatku na przestrzeni ostatnich 10 lat;
  • poznasz najważniejsze zmiany w mechanizmie pozyskiwania 1% podatku na przestrzeni ostatnich lat;
  • dowiesz się z jakich metod pozyskiwania 1% najczęściej korzystają organizacje;
  • poznasz skuteczne metody pozyskiwania 1% podatku dla Twojej organizacji.
  • stworzysz przykładowe materiały do kampanii 1%.

Termin: 5 marca 2021 r., godz. 09:00-11:00

Miejsce: platforma ZOOM

Jak dołączyć do spotkania na ZOOM?

ZOOM jest prostą w obsłudze aplikacją do organizacji spotkań online. Wszystkie osoby, które zakwalifikują się do udziału w spotkaniu otrzymają link umożliwiający dołączenie do szkolenia. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z ZOOMa, obejrzyj krótki tutorial

Warsztat poprowadzi:

Ilona Pietrzak

Menadżer Centrum KLUCZ – akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Wysokiej Jakości. Wiceprezes Instytutu Spraw Obywatelskich. Przedsiębiorca społeczny. Trener, doradca, fundraisier. Certyfikowany doradca biznesowy podmiotów ekonomii społecznej. Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych. Członkini Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej (ES) woj. łódzkiego.

Absolwentka gospodarki przestrzennej ze specjalnością strategie rozwoju zasobów ludzkich w regionie oraz kapitału ludzkiego w gospodarce opartej na wiedzy. Absolwentka Programu Menedżerowie NGO oraz Akademii Fundraisingu. Zarządzała wieloma projektami wspierającymi PES, m.in. realizowanym wspólnie z Deutscher Fundraising Verband „OWES INSPRO – rozwiązania ponadnarodowe”, w którym akcent położony był na rozwój fundraisingu i ekonomizacji, czy projektem systemowym dotyczącym zwiększenia świadomości podatników w przekazywaniu 1% podatku na rzecz OPP. Redaktor merytoryczny Poradnika „Jak prowadzić biznes społeczny”, współautor „Tylko jeden, a procentuje. Raport nt. mechanizmu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych” oraz Poradnika „MOCni wolontariatem”.


Jak się zapisać?

Aby dołączyć do spotkania należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Na zgłoszenia czekamy do 03 marca 2021 r. do godz. 15.00. 

>>Wypełnij formularz rejestracyjny<<

WAŻNE: wypełnienie formularza rejestracyjnego nie jest równoznacznie z automatycznym dopisaniem do listy uczestników. Zgłoszenia będą weryfikowane i zatwierdzane przez organizatora w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.


PROO

Projekt „Instytut Spraw Obywatelskich – łapiemy wiatr w żagle” sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.